Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ház- házrész
Találati lista: 147
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Bács-Kiskun megye Sükösd, felújítandó, 122 nm-es családi ház eladó
Sükösd, Fő út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 722 Є
102 459 Ft/m2
Felújítandó családi ház eladó Mélykúton
Mélykút
Kínálati ár: 4 000 000 Ft
Kalkulált ár: 11 111 Є
68 966 Ft/m2
Mátételke, felújítandó, 89 nm-es lakóház eladó
Mátételke
Kínálati ár: 4 290 000 Ft
Kalkulált ár: 11 917 Є
48 202 Ft/m2
Érsekcsanádon 10 5m2-es családi ház azonnal átvehetően eladó
Érsekcsanád
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 278 Є
395 238 Ft/m2
Csátalján 2 hálószoba - nappali- étkezős családi ház eladó
Csátalja
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 944 Є
481 250 Ft/m2
Bácsalmás, 142 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 972 Є
253 451 Ft/m2
Csikérián kétszintes családi ház eladó
Csikéria
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 47 222 Є
94 444 Ft/m2
Csengődön másfél szobás családi ház eladó
Csengőd
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 500 Є
215 217 Ft/m2
Kunbaján 110 nm-es családi ház eladó
Kunbaja
Kínálati ár: 22 990 000 Ft
Kalkulált ár: 63 861 Є
209 000 Ft/m2
Jánoshalma központjában azonnal költözhető 2 szoba+nappalis ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 500 000 Ft
Kalkulált ár: 69 444 Є27 500 000 Ft
294 118 Ft/m2
Csávoly központjában, felújítandó, 274 nm-es családi ház eladó
Csávoly
Kínálati ár: 8 499 000 Ft
Kalkulált ár: 23 608 Є
31 018 Ft/m2
Dávod településen 104 nm-es családi ház eladó
Dávod
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 889 Є
307 692 Ft/m2
Baja Józsefvárosban eladó külön bejáratú házrész saját udvarral
Baja, Józsefváros
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є
553 333 Ft/m2
Borota, felújítandó, 58 nm-es lakóház
Borota
Kínálati ár: 3 499 000 Ft
Kalkulált ár: 9 719 Є
60 328 Ft/m2
Jánoshalma, 79 nm-es családi ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 11 690 000 Ft
Kalkulált ár: 32 472 Є
147 975 Ft/m2
Kecelen kétszobás családi ház eladó
Kecel
Kínálati ár: 13 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 13 500 000 Ft
Korábbi ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 37 500 Є15 500 000 Ft
192 857 Ft/m2
Hercegszántón központ közeli kétszobás parasztház eladó
Hercegszántó
Kínálati ár: 9 500 000 Ft
Kalkulált ár: 26 389 Є
118 750 Ft/m2
Baja belvárosában eladó egy gyönyörűen felújított lakás saját udvarral
Baja, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
886 667 Ft/m2
Mélykút 115 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 36 083 Є
112 957 Ft/m2
Bácsalmás központjában családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 10 990 000 Ft
Kalkulált ár: 30 528 Є
75 274 Ft/m2