Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 217
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Jánoshalma, felújítandó, 89 nm-es lakóház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 5 990 000 Ft
Kalkulált ár: 16 593 Є
67 303 Ft/m2
Mélykút, 191 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 12 499 000 Ft
Kalkulált ár: 34 623 Є
65 440 Ft/m2
Mélykút, azonnal birtokba vehető, 81 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 8 990 000 Ft
Kalkulált ár: 24 903 Є
110 988 Ft/m2
Kiskunhalason kétgenerációs családi ház eladó
Kiskunhalas
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є
175 573 Ft/m2
Mélykút, 150 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 35 983 Є
86 600 Ft/m2
Mélykút, külterületen, 61 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 8 490 000 Ft
Kalkulált ár: 23 518 Є
1 772 Ft/m2
Jánoshalmán azonnal költözhető 116 nm-es családi ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 706 Є
142 241 Ft/m2
Mélykút, felújított, 62 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 35 983 Є
209 516 Ft/m2
Kiskunhalas, 18 nm-es garázs eladó
Kiskunhalas
Kínálati ár: 6 499 000 Ft
Kalkulált ár: 18 003 Є
361 056 Ft/m2
Baja, Balassa József utcában, 1652 nm-es telek eladó
Baja
Kínálati ár: 8 990 000 Ft
Kalkulált ár: 24 903 Є
5 442 Ft/m2
Mélykút, felújítandó, 98 m2-es ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 4 290 000 Ft
Kalkulált ár: 11 884 Є
43 776 Ft/m2
Jánoshalma, azonnal költözhető, 74 nm-es családi ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 10 399 000 Ft
Kalkulált ár: 28 806 Є
140 527 Ft/m2
Mélykút, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 11 990 000 Ft
Kalkulált ár: 33 213 Є
123 608 Ft/m2
Eladó vendéglátóipari egység Baja frekventált részén – prémium kivitel, azonnal birtokba vehető
Baja, Belváros
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
877 778 Ft/m2
Mélykúton 123 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 7 990 000 Ft
Kalkulált ár: 22 133 Є
64 959 Ft/m2
Mélykúton azonnal birtokba vehető, 524 nm-es épületegyüttes eladó
Mélykút
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
57 061 Ft/m2
Belváros közeli, felújított 1. emeleti lakás eladó
Baja, Józsefváros
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 102 493 Є
544 118 Ft/m2
Baján Bezerédj Pál utcai, 49 m2-es, első emeleti lakás eladó
Baja, Józsefváros
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
754 898 Ft/m2
Mélykút, 99 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 17 490 000 Ft
Kalkulált ár: 48 449 Є
176 667 Ft/m2
Baján másfél szobás hangulatos utcafronti házrész eladó
Baja, Belváros
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є
764 706 Ft/m2