Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 210
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Baján Szegedi úti lakás eladó a buszpályaudvarnál
Baja, Belváros
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
691 489 Ft/m2
Baján többcélú ingatlan eladó
Baja
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 413 889 Є
596 000 Ft/m2
Bajai rendezvényterem - pincehelyiség eladó
Baja, Belváros
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 889 Є
280 488 Ft/m2
Bácsalmáson 183 nm-es, felújított családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 889 Є
174 863 Ft/m2
Bácsalmáson 152 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 556 Є
250 000 Ft/m2
Mélykút, központjában, 191 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 9 990 000 Ft
Kalkulált ár: 27 750 Є
52 304 Ft/m2
Katymár nyugodt részén családi ház eladó
Katymár
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 333 Є
71 856 Ft/m2
Kunfehértón 2024-ben felújított, bútorozott, gépesített nyaraló eladó
Kunfehértó, Üdülőterület
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 000 000 Ft
Korábbi ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 778 Є48 000 000 Ft
1 095 238 Ft/m2
Madaras, 57 nm-es családi ház eladó
Madaras
Kínálati ár: 10 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 10 990 000 Ft
Korábbi ár: 11 990 000 Ft
Kalkulált ár: 30 528 Є11 990 000 Ft
192 807 Ft/m2
Tompa, 284 nm-es áruház eladó
Tompa
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 900 000 Ft
Korábbi ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 46 944 Є19 900 000 Ft
59 507 Ft/m2
Soltvadkerten, a Vadkerti tónál nyaraló eladó
Soltvadkert
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Kalkulált ár: 72 194 Є
928 214 Ft/m2
Bácsbokod központjában 91 nm-es családi ház eladó
Bácsbokod
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 900 000 Ft
Korábbi ár: 13 800 000 Ft
Kalkulált ár: 35 833 Є13 800 000 Ft
141 758 Ft/m2
Kiskunhalas, Tabán városrészben, 81 nm-es családi ház eladó
Kiskunhalas, Tabán
Kínálati ár: 10 500 000 Ft
Kalkulált ár: 29 167 Є
129 630 Ft/m2
Kiskunhalas belvárosi részén eladó polgári családi ház
Kiskunhalas, Belváros
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 833 Є
330 000 Ft/m2
Nagybaracskán, a Füzesszigeten modern apartmanokból álló ingatlan eladó
Nagybaracska, Füzessziget
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
464 789 Ft/m2
Dávodon családi ház a strand közelében azonnal költözhetően eladó
Dávod
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 972 Є
245 364 Ft/m2
Hajós, 97 nm-es, felújítandó családi ház eladó
Hajós
Kínálati ár: 3 490 000 Ft
Kalkulált ár: 9 694 Є
35 979 Ft/m2
Bácsokodon háromszobás családi ház eladó
Bácsbokod
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 389 Є
156 842 Ft/m2
Közműves építési telek eladó Jánoshalmán - kiváló lehetőség a központhoz közel!
Jánoshalma
Kínálati ár: 2 500 000 Ft
Kalkulált ár: 6 944 Є
41 667 Ft/m2
Baja, Kiscsávoly városrészben 50 m2-es házrész eladó saját udvarral
Baja, Kiscsávoly
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 47 222 Є
340 000 Ft/m2